logo.png
zaawansowane »
01.02
Inauguracja informatycznego projektu

   Szczegółowe informacje o zasadach realizacji projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Dębno" zostaną zaprezentowane podczas konferencji inaugurującej  to przedsięwzięcie, która zaplanowano na 31 stycznia o g. 14.30 w budynku Urzędu Gminy Dębno.

   Przypomnijmy, że efektem projektu ma być łatwiejszy dostęp do internetu i pozyskanie nowoczesnego sprzętu komputerowego, który za darmo trafi do 50 gospodarstw domowych. Osoby będące adresatami tej formy pomocy dowiedzą się podczas konferencji, kiedy sprzęt do nich trafi i na jakich zasadach możliwe będzie korzystania z niego. Uczestnicy projektu otrzymają umowy, na podstawie których przekazany im zostanie sprzęt. Zostaną tez zobowiązani do wypełnienia ankiet, które pozwolą zmierzyć rezultaty projektu.
    Z programu operacyjnego gmina"Innowacyjna gospodarka" gmina pozyskała  ponad 1,1 mln złotych. Pieniądze te mają być wykorzystane m.in. na rozbudowę sieci teleinformatycznej w gminie, na realizację profesjonalnych szkoleń z zakresu obsługi komputera oraz korzystania z Internetu. W szczególności szkolenia dotyczyć będą korzystania z portali informacyjnych, zdalnych platform, eUsług itp.

PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
unia1.png
unia2.png
unia3.png
unia4.png